Ogłoszenie

Ogłoszenia...
Aktualnie brak :P

#1 2006-12-06 00:33:17

SubIceMan

Natchniony                             http://img67.imageshack.us/img67/6273/4nieblc4.gif

1499957
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 81
Punktów :   

REGULAMIN

Pewnego słonecznego dnia, ktos wpadł na pomysł aby sumować procenty z walk miedzygalaktycznych. Idea niezła - oprócz nieustającej pogoni za zwykłymi pkt w grze powstaje też pogoń za procenatmi RW. To dobry sposób by szybkim sprawym okiem ocenić kto się obija a kto naprawde jest stworzony by rządzić wilekim imperium galaktycznym - dlatego też każdemu z nas na odpowiednich zasadach sumowane bedą procenty z własnych nie ACSowych walk.

A teraz zasady:

ZASADA NR 1
Aby procent z RW został zaliczony, RW musi mi zostac przesłane na poczte w formie notatnika - proszę wkleic caluśki raport od A do Z.
ZASADA NR 2
Sama bitwa nie może być ACSem - a więc liczą się tylko samodzielne i indywidualne walki,  tylko takie RW będą naliczane.
ZASADA NR 3
Kiedy suma wszystkich RW osiągnie wartość 100% dany delikwent otrzymuje "gwiazdke" jako ... wynagrodzenie za wielki trud włożony w reputacje i statystyki DEMONICa. Kiedy juz ktos uzbiera 5 gwiazdek to otrzymuje Order Śmierci - wysokie oddznaczenie wojskowe. Order Śmieci powoduje że stajesz się ważną osobistością w sojuszu i będziesz budził wielkie poszanowanie wśród kolegów - tak więc do boju dziewczynki i chłopcy - macie błogosławieństwo od wujcia Roberta

do I gwiazdki   -  100%    -  Liczymy wszystkie procenty z RW
do II gwiazdki  -  500%    -  RW min 5%
do III gwiazdki -  1000%  -  RW min 10%
do IV gwiazdki  -  1500%  -  RW min 15%
do V gwiazdki   -  2000%   - RW min 20%

O zamieszczeniu RW na stronie sojuszu będzie się odbywać za pozwoleniem właściciela RW - but.......nie każcie mi zamieszczać 1%

Ostatnio edytowany przez SubIceMan (2006-12-07 09:05:54)

Offline

 

#2 2006-12-06 14:46:34

Meggy

Admin                                  http://img401.imageshack.us/img401/5577/5cgeu0.gif

1478176
Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 197
Punktów :   

Re: REGULAMIN

Tutaj to aż strach pisać, bo chciałabym trochę skrytykować plan Robcia Nie mocno oczywiście

Jeżeli chodzi o te pierwsze gwiazdki to progi są optymalne i wszystko extra super i w ogóle.

Wydaje mi sie jednak, że o ile nikt Mateusza nie rozwali jakoś konkretniej, to on zacznie byc graczem (pewnie każdy z nas takim graczem zostanie), który będzie miał RW oscylujące wokoło 100%...Już nie wspominając, że może sie trafić RW czterocyfrowy. Wówczas te gwiazdki posypią się za szybko...
A chyba głównym celem tego orderu byłoby uhonorowanie gracza, który jest na serio wojennie zaangażowany.

Tak rozmyślałam jak to rozwiązać...może przydzielać za procenty punkty...
do I Gwiazdki - 1% to 1pkt przy 100pkt gwiazdka
do II Gwiazdki - 1% to 0,5 pkt przy 100pkt gwiazdka (licza sie RW pow 5%)
do III Gwiazdki - 1% to 0,...ileś
.....
do V gwiazdki - 1% to 0,1 pkt i przy 100 pkt gwiazdka

Będzie na bank trudniej zdobyć taka gwiazdkę, nie wiem czy przypadkiem nie za trudno...

Nie jest to plan doskonały...

Może Wy macie jakiś pomysł  ???


To pisałam ja : Wasz najulubieńszy Administrator

Offline

 

#3 2006-12-06 20:50:21

SubIceMan

Natchniony                             http://img67.imageshack.us/img67/6273/4nieblc4.gif

1499957
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 81
Punktów :   

Re: REGULAMIN

Meggy kiedy juz napisąłem ten regulamin i poszedłem spaciu to dostałem takiego małego olśnienia - bo w sumie masz racje - do piątej gwiazdki wystarczy zebrać tylko 5x po 20% i juz mamy 100%, a trzeba liczyć ze w póżniejszych fazach gry będą RW juzoscylowały w setkach:)Ale że było juz późno to chciałem spać a w dzień miałem poprawki nanieść ale no jakoś troszku czasu nie miałem:)Więc mam plan nastepujący:

I gwiazdka - 100%RW i sumuje sie wszystkie Rw - nawet te z 1%
II gwiazdka - 500%Rw i sumuje sie min 5% RW
III gwiazdka - 1000% RW i sumuje sie Rw min 10% ....
i tak dalej i tak dalej...
IV - 1500% i min 15%RW
V - 2000% i min 20%RW

podejrzewam ze to byłoby juz dobre bo zanim my zaczniemy trzaskać floty na 300% czy nawet 2000% SAMODZIELNIE bez ACSu to bardzo dużo wooody upłynie
Czekam na wasze komentarze..bo w razie czego od razu poprawie:D

Offline

 

#4 2007-04-16 21:55:32

Kitox

Gość

Re: REGULAMIN

Dobrze pomyslane ale jak mogę się wtrącić można także zrobić właśnie ranking ACS z osobami z sojuszu i np ACS z osobami poza sojuszem czyli z innymi graczami z innych sojuszów bo takie ACS z obcymi coraz częstsze są pozdro   

Ostatnio edytowany przez Kitox (2007-04-16 21:57:23)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.panoramiczna.pun.pl www.miasteczkodlacandy.pun.pl www.speedway-gra.pun.pl www.forumawf.pun.pl www.startmirocin.pun.pl